Samsung Galaxy Week Kampanyası ile Galaxy Buds2 Pro ve Galaxy Watch 6’da Büyük İndirim Fırsatı

Samsung, Galaxy Week Kampanyası kapsamında seçili amiral gemisi telefon modellerini satın alan tüketicilere Galaxy Buds 2 Pro kulak içi kulaklık ve Galaxy Watch 6 akıllı saatte cazip indirim fırsatı sunuyor. Samsung’un Galaxy Week Kampanyası, 19-29 Nisan tarihleri arasında shop.samsung.com.tr ve kampanyaya katılan diğer satış kanallarında geçerli olacak.

Samsung’un Galaxy S23 FE, Galaxy S23, Galaxy S23 Ultra, Galaxy Z Flip5 ve Galaxy Z Fold5 akıllı telefonlarını satın alanlar, Galaxy Buds2 Pro’ya 999 TL’ye veya Galaxy Watch 6 44mm akıllı saate 1.999 TL’ye sahip olma fırsatı yakalayacak. Mobil cihazlarda yapay zeka çağını başlatan Galaxy AI özelliklerine yeni One UI 6.1 güncellemesiyle kavuşan Galaxy S23 FE, Galaxy S23, Galaxy S23 Ultra, Galaxy Z Flip5 ve Galaxy Z Fold5 akıllı telefonlar; arama motoru deneyimini kolaylaştıran Google ile Circle to Search, not alma deneyimi iyileştiren Not Asistanı ve fotoğraflara yapay zeka dokunuşu getiren Yaratıcı Düzenleme ve Düzenleme Önerisi, yüz yüze iletişimde dil engellerini ortadan kaldıran Sözlü Çevirmen ve Live Translate ve daha birçok farklı yapay zeka tabanlı geliştirme ve özelliğiyle hayatı kolaylaştırıyor.

Galaxy Week Kampanyasına katılacak tüketiciler, en yeni Galaxy AI inovasyonlarıyla donatılmış Galaxy S23 Serisi veya Galaxy Z Serisi akıllı telefonlardan birini satın aldıklarında, tavsiye edilen satış fiyatı 5.399 TL olan Galaxy Buds2 Pro kulaklıkları kampanya kapsamında yalnızca 999 TL’ye satın alma fırsatını yakalayacak ve Galaxy Buds2 Pro’yu yeni Galaxy akıllı telefonlarına bağlayarak; 360 Derece Ses, Aktif Gürültü Engelleme, 24-bit Ses ve Auracast gibi gelişmiş ses ve bağlantı özellikleriyle sürükleyici ve keyifli dinleme ve çağrı yanıtlama deneyimini yaşayabilecek. Galaxy Buds2 Pro, üstün ses özelliklerinin yanında akıllı ve Galaxy AI uyumlu işlevleriyle de öne çıkıyor. Galaxy S23 ve Galaxy Z Serisi cihazlarda Galaxy AI’ın seyahatlerde dil bariyerini ortadan kaldıran Sözlü Çevirmen özelliği kullanıldığında Galaxy Buds2 Pro kulaklıklar konuşma esnasında sesleri ayrıştırarak daha pratik bir iletişim sağlıyor.

Galaxy Week Kampanyası kapsamında Samsung Galaxy’nin seçili amiral gemisi akıllı telefonlarından birini kampanya koşulları dahilinde satın alan tüketiciler, Galaxy AI özellikleriyle daha güçlü kullanıcı deneyimi sunan akıllı cihazlarıyla birlikte Galaxy Watch6’nın Uyku Koçluğu ve egzersiz takibi gibi kişiselleştirilmiş zindelik özelliklerinden faydalanmayı da tercih edebilecek. Tavsiye edilen satış fiyatı 8.499 TL olan Galaxy Watch6’nın Safir Kristal Cam kaplı geniş ekranlı 44mm’lik modeli, kampanya koşullarını yerine getiren tüketicilere, 1.999 TL’den satın alma fırsatı ile sunulacak.

19-29 Nisan tarihleri arasında geçerli Galaxy Week Kampanyası hakkında daha fazla bilgiye ve kampanya koşullarının ayrıntılarına https://shop.samsung.com/tr/galaxy-yildizli-gunler linki üzerinden ulaşılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir